Volný čas

Užijte si skvěle připravené sjezdovky, nebo další volnočasové aktivity.

Během Vašeho pobytu můžete vyrazit na Jezerní cyklostezku Lipno-Frymburk-Přední Výtoň, která je vhodná i pro malé cyklisty, převozem se dopravit na pravou stranu Lipna do Frýdavy a pokračovat v náročnějších cyklistických trasách na Šumavě. Užijte si s dětmi adrenalinovou zábavu v Activ parku Lipno - terénní sjezdovou trať v Bike Parku Lipno a zažijte dobrodružství v Lanovém parku Lipno na lanových překážkách a sjezdu na kladce. Navštivte Bobovou dráhu Slideland Lipno, Hopsárium, Fresbee park a Stezku v korunách stromů na vrcholu Kramolína se zážitkovými stanicemi, lanovými překážkami a dřevěným tobogánem. Vrcholem stezky je vyhlídková věž, kde při dobrém počasí uvidíte skoro celé Lipno a i vrcholky Alp.

Sjeďte si alespoň kousek řeky Vltavy na kanoi či raftu, opečte si buřty na jednom u mnoha tábořišť podél řeky a udělejte si výlet parníkem po jezeře. Využijte půjčovny lodí, plachetnic, šlapadel, paddelbordů, in-line bruslí, kol a mnoha dalšího sportovního vybavení. Zahrajte si bowling, sqash, badmington, nebo tenis. Vyšlápněte si po značených turistických trasách do národního parku Šumava, navštivte Schwarzenberský plavební kanál a Šumavská rašeliniště. Navštivte nejvýše položený hrad v ČR Vítkův Hrádek, hrad Rožmberk a zámek Český Krumlov.

Zaplavte si v bazénu Aquaworld s mnoha vodními aktrakcemi, zajděte do sauny, nechte se hýčkat wellness procedurami v jednom z mnoha příjemných center, nebo masáží přímo ve Vašem apartmánu, zatímco o Vaše děti bude dobře postaráno v dětském klubu Playroom Lipno, nebo si budou hrát na jednom z mnoha dětských hřišť.

Nechte se unášet krásou nedotčené přírody, pohledem na pasoucí se koně a krávy na šumavkých pláních a zapadají sluncem nad lipenskou hladinou.